Září 2013

Láska a všechno kolem ní očima Rusalky

29. září 2013 v 10:44 | Rusalka |  ♦Diary♦
Láska, co nedělat, co kluky nervuje, jak si udržet vzah co nejdéle, outfit na rande. ;-)

Láska. Známe to asi každý. Když ho vidíš, motá se ti hlava, v mozku máš vymeteno a v žaludku ti poletují motýlci. Napadlo mě, že vlastně nejtežší na rande je, vhodně se obléct. Nerozhodný Pokud jdeme na první 'setkání', volte něco jednodušího, svůdného, veselého, ale ne koketní sukýnku ve které se nedá sednout, nebo průsvitný topík a bez podprsenky. Máme kluka lépe poznat, okouzlit a ne vyděsit, nebo svádět. ;-) První rande musí být takové... 'formálnější', zvláště pokud toho kluka vidíš podruhé v životě. ;-) pořád ale mysli na bezpečí, a hlavně, ať se bude dít cokoliv, zachovej chladnou hlavu, a hlavně si dávej pozor, jestli tě nechce jen využít. Taky si dávej pozor na rychlíky, co se tě budou snažit vlákat do postele po druhém rande. Dobře si rozmysli, co vlastně chceš, a co asi chce on. Důležitá je ve vztahu důvěra, proto dbej na to, aby ji k tobě tvůj přítel neustále měl. Pokud ti ve vztahu něco vadí, řekni to hned. Kluk to nepozná jen podle naštvaného pohledu. NAKONCI ČLÁNKU JE OUTFIT NA RANDE, OHODNOŤTE 1-5 JAKO VE ŠKOLE. ;-)

Není nehet jako nehet! :'3 & Náběr AFFS

27. září 2013 v 18:50 | *Rusallia* |  Móda
Ahoj Rusalky, nesu vám plnou náruč novinek. :'3
První a nejdůležitější, je, že se blog celý z gruntu mění. ;-) Už nebude o CANDY stylu, ale o módě všeobecně, a hlavně o deníčku. :-) Zadruhé, změnila jsem i jméno a dess, doufám, že se líbí. :-) Diskutujte v komentech a hlasujte v anketě pod článkem. :-) Zatřetí, jsem tu už jediná admínka, všichni mě opustili! :-D A začtvrté, změnila jsem přezdívku. :-) Už nejsem SharryCandy, ale *Rusallia*, nebo-li Rusalka. Dneska vám chci kromě novinek ukázat i návody na úžasné nehty. :-) Jop, a vloudil se tam i dokonalý náramek z tkaničky! :-* A dokonalý modro-zelený outfit. :'3 O všem můžete diskutovat v komentech,
Vaše Rusalka. :-*

PS: Náběr AFFS, neboli spřátelených blogů. Všechny AFFS dvakrát týdně oběhnu, vložím komenty a očekávám to samé od nich. :-) Hlaste se v komentech. ;-)

PPS: Nuda, nuda, nuda... Ležet doma s chřipkou je tak nudné! Ta samota mi leze na mozek... :-(



Tančící miminka!

24. září 2013 v 18:36 | Rusalka |  Móda
Ahoj Candies,
dneska bych chtěla pokecat hlavně o módě pro prcky, a našla jsem nejen dokonalé módní výstřelky, ale i video tancujících miminek! VIDEO TANČÍCÍCH MIMINEK NAJDETE NAKONCI TOHOTO ČLÁNKU. :-) A co teprve když se k nim připojí i pes! :-) Obrázky miminek jsou sladké, a některé jsou opravdu k sežrání. Jako hned ten první. :'3 Myslíte že se vůbec "móde" pro miminka dá říkat móda? Diskutujte v komentech. :-)

Jako první jsem ulovila tuhle dokonalou pleteninu, miminko v ní vypadá jako ve vajíčku ♥ :

Barevné Muffiny

23. září 2013 v 6:19 | Afroditta |  Recepty ♥
Ahoj Candynky ( tak mi bylo řečeno že vás mám nazývat ). :-)
Já jsem Afroditta, a jsem vaše nová administrátorka. Admínka SharryCandy mě a Ančí přenechává dozor nad články. Všechny náměty většinou vymýšlí ona, a o grafiku se stará spolu s Ančí. Naše úlohy jsou následující: Ančí se postará o módní a beauty rubriky, a na mě upadá zbytek. No to je teda spravedlivé! :-D No, přestat stěžovat, Afroditto, a makej! Ok, posílám první přírůstek do receptů ode mě. ;-)


Někde jsem četla o barevných Muffinech. ♥ :'3

Tady máte recept :
Budete potřebovat :
- 1 hrnek pískového cukru
-Barviva potravinářské
-1 prášek do pečiva
- 2 velké hrnky hladké mouky
-125 g másla
-250 ml smetany
-1 vanilkový cukr
-5 vajec
-1 citrón
1) Vejce ušleháme s cukrem do pěny za stálého šlehání přidáme vanilkový cukr , smetanu , rospuštěné máslo, citronovou kůru a mouku s kypřícím práškem . :)
2) Těsto rozdělimé do kelímků, počet podle počtu barev. Pokud chci muffin osmi barevný, tak do osmi kelímků. Samozřejmě ale musíme mít taky osm p. barviv . :D
3) Do každého kelímku dáme cca 3 kapky p. barviva a promícháme. Na plech rozložíme košíčky a plníme je lžící tak, že maůou vrstvu barevného těsta z jednoho kelímku, na to vrstvu z druhého kelímku, atd. Můžeme různě mixovat, zkrátka tady se můžem vyřádít. :D
4) Pečeme na 170 °C asi 25 minut.
Doba přípravy : 60 minut :)
Dobrou chuť :3 Afroditta

Ančí zažívá krizi

22. září 2013 v 18:01 | Ančí |  ♦Diary♦
Ahoj Candynky,
vaše "milovaná" Ančí zažívá krizi. Momentálně jsem totálně na dně. Můj přítel je totální úchyl. Takže se asi brzy rozejdeme. Chodíme spolu už dva roky. Problém je ten, že jemu je sedmnáct, a mě je ( Nikdo mi ani nepoblahopřeje Plačící ) čerstvích čtrnáct. Přítel mě pomalu dostrkává někam, kde bych vůbec nechtěla být. Nejen že nesnesitelně hulí, fetuje ale tlačí mě do tetování. Chce abych si nechala potetovat dekolt, nejlépe i ňadra. Jenže mě se kérky vůbec nelíbí ( i dyž na něm vypadají tak cool... ) a už vůbec ne na tomhle místě. Naši byli od začátku proti našemu vztahu, takže tatoo by mi určitě nepovolili, kdybych jim řekla důvod. Candies, nevíte co mám dělat? Mimochodem, příjde mi že mě pomalu přetváří jak chce on.

Accessories for me and my pets

22. září 2013 v 9:39 | Ančí |  Móda
Ahoj Candynky, zase jsem tady, a tentokrát vám chci ukázat svůj úžasný oběv:
Jsou sladcí, chlupatí, milují nás, jsou tu vždy když je potřebujeme. Domácí mazlíčci. I oni si zaslouží plný šatník, zvláště v tomto podzimním období. Otevřete celý článek a jukněte na různá zvířátka a oblečky pro ně. ;-)


OMLUVA ke stopce

21. září 2013 v 11:53 | SharryCandy |  ♦Diary♦
♥ Ahoj Candynky, ♥
promiňte že jsem tady teď moc nebyla, měla jsem napilno se začátkem školního roku. ;) Naše učitelky si myslí že den má osmačtyřicet hodin, protože jinak nechápu jak nám můžou dávat tolik učení. Zato jsem ale vytvořila spolu s Ančí přes Polyvore tenhle školní podzimní outfit, jak se líbí? :-) Mě se na něm nejvíc líbí ten svetr, boty a taška. ♥ ;-)

To school 3

Do školy se stylem!

20. září 2013 v 15:24 | Rusalka |  Móda
Ahoj, začala nám škola, a začínáme si lámat hlavu s tím, co na sebe. Tričko co v rychlosti vytáhne z koše na prádlo a pomačkané džíny moc dobře vypadat nebudou. ;) V prvním modýlku si připomeneme léto. ;) Ale nezapomeňte přez něj ještě hodit teplou bundu. ;) U druhého modýlku si zahrajeme na poslušnou školačku, silonky a svetr ale budeme potřebovat taky. ;) Modely jsem vytvořila sama, kdyby někoho zajímalo v jakém programu, pište koment. ;) KTERÝ MODEL JE HEZČÍ? :-)

Můj modýlek 1:
To school 1

Můj modýlek 2:
To school 2



Vaše Rusalka. :)